✓ Gratis verzending vanaf € 75✓ Afhalen in Emmen✓ Deskundig advies✓ 14 dagen bedenktijd
PeHeJa

Engine stop

Artikelnummer: Dual control Engine stop
Nog geen productbeoordelingen
€423,50
Inclusief btw

Engine Stop systeem voor lesvoertuigen, bedoeld als aanvullende voorziening voor professionele rijschoolauto’s. Het systeem biedt de rijinstructeur een extra mogelijkheid om vanuit de instructeurspositie in te grijpen. Professionele, voertuigspecifieke montage door Dregema mogelijk. Neem voor compatibiliteit contact met ons op met het kenteken en de voertuiggegevens.

Merk
PeHeJa
Afhalen in EmmenNijbracht 110 · deskundig advies
ThuisbezorgenVerzendkosten bij afrekenen
Twijfel je of dit product past?Bel 0591 611 396 →

Engine Stop Systeem voor Lesvoertuigen

Het Engine Stop systeem voor lesvoertuigen is een aanvullende voorziening waarmee de rijinstructeur de mogelijkheid krijgt om de motor van het lesvoertuig uit te schakelen. Het systeem is bedoeld voor professionele toepassing in rijschoolvoertuigen en vormt een aanvulling op de dubbele bediening van de lesauto.

Tijdens rijlessen moet een instructeur snel kunnen handelen wanneer een onverwachte situatie ontstaat. Naast de gebruikelijke dubbele pedalen kan een correct ingebouwd Engine Stop systeem extra bedieningsmogelijkheden bieden vanuit de positie van de rijinstructeur.

Speciaal voor lesvoertuigen

Het Engine Stop systeem wordt in het voertuig geïntegreerd en bestaat uit verschillende elektronische componenten, bedrading en een bedieningsmogelijkheid voor de instructeur. Omdat de elektrische installatie en aansturing per voertuig kunnen verschillen, is professionele montage belangrijk.

Vooraf moet daarom worden gecontroleerd of het systeem geschikt is voor het betreffende merk, model, bouwjaar en de specifieke uitvoering van het voertuig.

Professionele montage bij Dregema

Dregema is gespecialiseerd in het aanpassen en uitrusten van voertuigen voor rijscholen. Naast dubbele bediening kunnen wij aanvullende voorzieningen voor lesvoertuigen professioneel installeren.

Bij de montage wordt rekening gehouden met de bestaande elektrische installatie van het voertuig en met een praktische plaatsing van de bediening. Na installatie wordt het systeem gecontroleerd op een correcte werking.

Belangrijkste kenmerken

  • Engine Stop systeem voor lesvoertuigen
  • Aanvullende voorziening voor rijschoolauto’s
  • Bediening vanuit de positie van de rijinstructeur
  • Professionele elektrische aansluiting
  • Geschikt voor toepassing in combinatie met dubbele bediening
  • Voertuigspecifieke geschiktheid wordt vooraf gecontroleerd
  • Professionele montage mogelijk bij Dregema
  • Geschikt voor professioneel gebruik door rijscholen

Geschiktheid vooraf controleren

Moderne auto’s beschikken over steeds uitgebreidere elektronische systemen. Hierdoor is niet iedere oplossing zonder meer geschikt voor ieder voertuig. Wij adviseren daarom om vóór bestelling de voertuiggegevens aan ons door te geven.

Stuur bij een aanvraag bij voorkeur het kenteken, merk, model, bouwjaar en uitvoering van het lesvoertuig mee. Aan de hand daarvan kan worden gecontroleerd welke oplossing voor het voertuig mogelijk is.

Engine Stop laten inbouwen?

Wil je een

Aanvullende informatie

Merk

Verzendmogelijkheid

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Engine stop” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SKU: Dual control Engine stop Categorie:

Hulp nodig bij je keuze?

Ons team in Emmen helpt je met de juiste auto-accessoires.

Bel 0591 611 396 →
DHL Servicepunt

Nijbracht 110 - Emmen

14 Dagen bedenktijd en retour

Op alle online aankopen

Gratis verzending NL + BE + DE

Voor orders vanaf € 75,-

100% Veilig betalen

iDeal / MasterCard / Visa / KBC / CBC

De waardering van dregema.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 8,7/10 gebaseerd op 315 reviews.

Vragen? Neem contact op!