Alles wat u tijdens het rijden met uw smartphone wilt doen, kunt u rechtstreeks via dit scherm doen met Apple CarPlay® of Android Auto. U kunt eenvoudig routebeschrijvingen opvragen of berichten verzenden en ontvangen. Als uw auto is uitgerust met een fabrieksmatig draadloos handsfree-systeem, kunt u dit bedienen via onze smartphone-integratie en gebruiken om te bellen. Tijdens het navigeren kunt u via Spotify naar uw favoriete muziek luisteren of via een radio-app naar uw favoriete radiozender – en u toch concentreren op de weg.
Verbind uw smartphone eenvoudig draadloos via WLAN met onze monitor en u kunt meteen aan de slag. De audioweergave wordt ingevoerd via de audio-AUX-ingang (3,5 mm jackplug) van uw fabrieksautoradio. Als uw auto is uitgerust met fabrieks-A2DP-audiostreaming, kunt u het geluid van de CPM103 ook rechtstreeks via A2DP naar uw radio sturen, zonder omwegen en zonder kwaliteitsverlies. Als alternatief is er ook een FM-zender geïntegreerd, die het geluid als FM-signaal kan verzenden en door uw autoradio kan worden ontvangen. Bovendien is er een kleine luidspreker in de behuizing geïntegreerd, die bijvoorbeeld navigatieberichten kan afspelen.
Als u geen Bluetooth-handsfree-set in uw auto hebt geïnstalleerd, kunt u met de CPM103 ook via Bluetooth bellen. Hiervoor beschikt het apparaat over een geïntegreerde microfoon en luidspreker.









